رئیس اداره محیط زیست آرادان:

۲ شکارچی غیر مجاز در آرادان دستگیر شدند

۲ شکارچی غیر مجاز در آرادان دستگیر شدند به گزارش گل سپید رئیس اداره محیط زیست آرادان از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز در این شهرستان اطلاع داد و اظهار داشت: با هوشیاری ماموران محیط زیست این دو نفر پیش از شکار، دستگیر شدند.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، جواد شاه حسینی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی اداره محافظت از محیط زیست آرادان با اشاره به اینکه دو شکارچی غیر قانونی در این شهرستان دستگیر شدند، ابراز کرد: این دو نفر از افراد سرشناس در زمینه شکار غیرمجاز جانوران وحشی محسوب می شوند.
وی با اشاره به اینکه مأموران محافظت از محیط زیست با مشاهده این دو نفر، آنها را به صورت غیر محسوس زیر نظر می گیرند، اضافه کرد: قصد این دو نفر شکار حیوانات در ارتفاعات منطقه شکار ممنوع خنار شهرستان آرادان بود که به مقصود خود نرسیدند.
رئیس محیط زیست آرادان با اشاره به اینکه این دو نفر سلاح خویش را در جایی در ارتفاعات مذکور مخفی کرده بودند، ابراز کرد: با هوشیاری مأموران محافظت از محیط زیست این دو نفر قبل از ارتکاب به جرم و شکار غیرمجاز دستگیر شدند.
شاه حسینی همینطور با اشاره به اینکه این افراد به همراه سلاح شأن به مراجع قضایی ارجاع داده شدند، اظهار داشت: بدون مماشات با متخلفان حوزه شکار غیرمجاز برخورد خواهد شد.


منبع:

1401/03/01
11:25:43
5.0 / 5
193
تگهای خبر: حیوان , شكار , مجاز , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه