تداوم هوای مطلوب در پایتخت

تداوم هوای مطلوب در پایتخت به گزارش گل سپید برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای تهران در شرایط قابل قبول است و تداوم این شرایط با عنایت به شرایط جوی پیشبینی شده، دور از انتظار نخواهد بود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، برپایه پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، برقراری شرایط مساعد جوی از صبح امروز (۷ اردیبهشت ماه) سبب خواهد شد کیفیت هوای ببیشتر مناطق شهر تهران در محدوده قابل قبول قرار بگیرد.

طی روز پیشبینی می شود که با افزایش تندی باد و احتمال رگبار پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته شود ازاین رو در شامگاه با تداوم این شرایط جوی شاهد پراکندگی آلاینده ها و برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا خواهیم بود. هرچند در ساعات پایانی امروز (۷ اردیبهشت ماه) از میزان ناپایداری جوی و تندی باد کاسته خواهد شد.

در اولین ساعات فردا (۸ اردیبهشت ماه) همراه با تردد خودرو ها انتظار می رود در بیشتر مناطق با تجمع ذرات معلق، کیفیت هوا کاهش پیدا کند.

در طول روز با عنایت به وزش باد نسبتاً شدید، شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و کیفیت هوا در بیشتر مناطق بهبود پیدا خواهد نمود. علاوه بر این با تداوم وزش باد مؤثر تا ساعات پایانی فردا (۸ اردیبهشت ماه) برقراری شرایط قابل قبول برای بیشتر مناطق پایتخت دور از انتظار نخواهد بود.

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین شاخص کیفیت هوای پایتخت در ۲۴ ساعت گذشته برای کل ایستگاه ها ۸۴ و هوا در شرایط قابل قبول (سالم) بود. این شاخص الان ۷۰ و هوا در شرایط قابل قبول است.
1399/02/07
18:21:54
5.0 / 5
3436
تگهای خبر: باد , تردد , رگبار , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه