معاون آموزش و مشاركت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست:

پیوند فوتبال و محیط زیست در سطح جهان بی سابقه است

پیوند فوتبال و محیط زیست در سطح جهان بی سابقه است به گزارش گل سپید معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست در جریان آیین نکوداشت مربیان برتر فوتبال کشور که امروز در سازمان محیط زیست برگزار شد، اظهار داشت: پیوند میان فوتبال و محیط زیست در دنیا بی سابقه است.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا نورالله مرادی ضمن اشاره به اهمیت کشف گروههای مرجع جدید برای ایجاد ارتباط با محیط زیست تصریح کرد: تبیین اندیشه های محیط زیستی از راه استفاده از پتانسیل تماشاگران فوتبال باید مورد توجه قرار گیرد. در همه جای دنیا رفتار محیط زیستی تبلیغ می شود و باشگاه ها روی این مقوله کار کنند. هر تشکل، نهاد و سازمان همانطور که مشاور فرهنگی سیاسی دارد باید مشاور محیط زیستی هم داشته باشد.

وی با عنایت به پتانسیل کانون مربیان فوتبال ایران با ۳۸ هزار عضو اظهار داشت: تربیت شاگردان با رفتار محیط زیستی می تواند به بسط گفتمان محیط زیستی کمک نماید. مربیان می توانند در هر فرصتی که به دست می آورند، یک نکته محیط زیستی به شاگردان خود گوشزد کنند.

معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست اضافه کرد: یکی از مشوق ها تشویق شاگردانی است که استانداردهای محیط زیستی را رعایت می کنند همینطور استفاده از پتانسیل و دانش بومی هر استان هم لازم است. در هر استانی دانش بومی وجود دارد و باید از آن بهره برده شود.

مرادی در انتها ضمن اشاره به پیوند بی سابقه فوتبال و محیط زیست اظهار نمود: اتفاقی که امروز افتاده و این پیوند میان فوتبال و محیط زیست، اتفاقی نادر در سطح دنیاست همینطور انتخاب نمادی مانند عقاب طلایی نشان از خوش ذوقی است چون که این گونه، گونه ای خاص است.
1400/12/05
12:35:29
5.0 / 5
283
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه