قاچاقچیان ایران به پرداخت جزای نقدی محكوم شدند

قاچاقچیان ایران به پرداخت جزای نقدی محكوم شدند به گزارش گل سپید فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران اظهار داشت: متهمان پرونده قاچاق یوزپلنگ ایرانی (ایران) در دادگاه بدوی به پرداخت جزای نقدی محكوم شدند.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا زمستان سال قبل اعضای یك باند خرید و فروش و قاچاق حیات وحش هنگام جابه جایی یك قلاده یوزپلنگ آسیایی ایرانی در تهران دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده شدند. حالا بعد از گذشت یك سال از تشكیل پرونده در مراجع قضایی نقی میرزاكریمی - فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران - از صدور رای برای این پرونده در دادگاه بدوی اطلاع داد.

وی در گفت و گو با ایسنا اظهار كرد: هر چهار متهم پرونده یوزپلنگ آسیایی(ایران) كشف شده در دادگاه كیفری دو تهران به پرداخت جزای نقدی محكوم شدند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران افزود: بر مبنای تشخیص دادگاه فردی كه در این پرونده خویش را بعنوان خریدار و دوستدار محیط زیست معرفی كرده بود، از متهمان شناخته شد.

میرزاكریمی در ادامه اظهار داشت: بر مبنای رای دادگاه این یوزپلنگ كه به نام «ایران» معروف است قابلیت برگشت به طبیعت را دارد ولی از نظر كارشناسان محیط زیست و دامپزشك پارك پردیسان این یوزپلنگ نمی تواند به طبیعت بازگردد.

وی در انتها خاطرنشان كرد: «ایران» هم اكنون در سایت نگهداری یوزپلنگ در پارك پردیسان است.
1397/09/17
20:20:15
5.0 / 5
4942
تگهای خبر: پارك , سایت , طبیعت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه