ادامه مسمومیت الكلی در ساوه

ادامه مسمومیت الكلی در ساوه به گزارش گل سپید مركزی رئیس مجتمع بیمارستانی شهید مدرس و ۱۷ شهریور ساوه اظهار داشت: از آغاز اسفندماه سال ۱۳۹۸ تابحال ۲۶ نفر بر اثر مسمومیت با مواد الكلی به این بیمارستان رجوع كردند.


دكتر الهام فرهادی در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: از این تعداد رجوع كننده متاسفانه سه نفر جان خویش را از دست دادند و ۱۶ نفر دیگر به علت صدمه دیدگی كلیه ها دیالیز شدند. البته این بدان معنا نیست كه كلیه های خویش را از دست دادند بلكه در هنگام رجوع به علت صدمه ای كه بر اثر مسمومیت با مواد الكلی به كلیه ها وارد شده بود و در كار آنها اختلال وارد شده بود با تشخیص پزشك دیالیز شدند.
وی بیان نمود: در اسفندماه سال قبل دو نفر بر اثر مسمومیت به مواد الكلی به مركز درمانی شهید مدرس ساوه منتقل شدند كه متاسفانه پیش از رسیدن به بیمارستان جان خویش را از دست دادند.
دكتر فرهادی اضافه كرد: همینطور یك نفر دیگر بر اثر مسمومیت الكلی در پنجم فروردین ماه سالجاری در این بیمارستان جان خویش را از دست داد.
گفتنی است، برپایه اعلام روابط عمومی دانشكده علوم پزشكی ساوه این افراد به گمان مقابله با كرونا یا درمان آن، مبادرت به مصرف الكل متانول كرده بودند كه بعد از مسمومیت جان خویش را از دست دادند.1399/01/07
12:22:17
5.0 / 5
3278
تگهای خبر: باد , دانش , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه