توضیحات افشانی، درباره تلاش فرد به ظاهر امنیتی برای سوء استفاده و نفوذ به دفتر او

توضیحات افشانی، درباره تلاش فرد به ظاهر امنیتی برای سوء استفاده و نفوذ به دفتر او گل سپید توضیحات افشانی، درباره تلاش فرد به ظاهر امنیتی برای سوء استفاده و نفوذ به دفتر او


به گزارش گل سپید به نقل از خبر آنلاین، در ادامه نشست خبری شهرداری تهران، خبرنگار خبرآنلاین از محمد علی افشانی پرسید، چرا شهرداری در مقابل شایعاتی كه در فضای مجازی منتشر می گردد همچون مسایلی درباره نفوذ یك فرد در دفتر شهرداری تهران، انتشار لیست انتصابات فامیلی و فیش های حقوقی نجومی با اضافه كاریهای 5-6 میلیونی و تعطیل كاریهای 1 میلیونی و در كل با مبالغ 13-14 میلیون تومانی واكنش درخوری نشان نمی دهد. افشانی ضمن عرضه توضیح مفصل درباره نفوذ یك فرد در دفتر شهردار اظهار داشت: فردی از آبان ماه سال قبل در شهرداری حضور می یافت و بعد از حضور من در شهرداری با تقلید صدای سردار سیف الهی به من زنگ زد كه ایشان سردار محمودی است و او را تحویل بگیر. گفتم من محافظ دارم و نیاز به محافظ جدید نیست. حتی در یك نشست مشترك با ناجا، به آنها گفته بود از سوی من آمده و به من هم اینطور نمایاند كه از سوی ناجاست، یك ساعت پس از این نشست، دوباره خویش را به نام سردار سیف الهی معرفی نمود و گفت سردار محمودی را تحویل بگیر. به سرتیم حفاظت سردار سیف الهی زنگ زدم گفتم شما با من تماس گرفتید؟ گفتند نه، از زمانی كه شما شهردار شدید دیگر با شما حرف نزدیم. همانجا او را به حراست شهرداری معرفی كردم و بعد از مدتی بازداشت شد.
شهردار تهران در پاسخ به سئوالات دیگر خبرآنلاین اظهار داشت: بارها گفته ام كه انتصاب افراد با عنایت به شایستگی و توانایی های آنها صورت می گیرد. من شایعات را در فضای مجازی می بینم و به مدیران مربوطه ارجاع می كنم تا پیگیری كنند. مسئله انتصابات اخیر هم در دست پیگیری است.
خبرنگاری پرسید: چرا در دوره شما كارشناسان و مدیران باتجربه شهرداری بركنار و خانه نشین شده اند؟ شهردار تهران اظهار داشت: اگر مدیری بیاید و بگوید هر كسی پیش از او آمده، باید تعویض شود، این پذیرفته شده نیست ولی چرخش مدیران را باید در نظر داشت كه اگر او دانش، ابتكار عمل و خلاقیت داشت، به كار گرفته بود. مبنا را در تعویض باید سلامتی و توانایی اشخاص بگذاریم. نفرت، همیشه نفرت تولید می كند و محبت، محبت می آورد. مثلا آقای دكتر حناچی سرجای خود نشست.
افشانی درباره سرنوشت بانك شهر هم اظهار داشت: من و شهرداران كلانشهرها، اعضای هیات مدیره بانك شهر را به بانك مركزی معرفی كرده ایم. بانك شهر دارای بحران نیست، البته می توانیم بحرانی و نابودش نماییم ولی می گردد آن را اصلاح كرد. اجازه دهید هیات مدیره مستقر شده و مدیرعامل را انتخاب كنند تا به توسعه شهری كمك گردد. ۴۲۴۲

1397/05/06
14:42:34
5.0 / 5
4762
تگهای خبر: بحران , مجاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه