تلف شدن ماهیان در قنات گرم زواره تكذیب شد

تلف شدن ماهیان در قنات گرم زواره تكذیب شد گل سپید: كاشان- رئیس شبكه دامپزشكی اردستان با اشاره به برخی تصویرهای انتشار یافته در شبكه های اجتماعی، مبحث تلف شدن ماهیان در قنات گرم زواره را نادرست خواند.


میثم استكی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان كرد: تلف شدن ماهی های قنات زواره نادرست است چونكه بررسی های كارشناسی نشان داد كه ماهی ها از نوع آزادزیست و پرورشی بودند.
وی اضافه كرد: رنگ، اندازه و مشخصات ماهی های تلف شده با ماهیان قناتی به صورت كامل متفاوت می باشد و این ماهی ها شرایط زندگی كردن در قنات را ندارند.
رئیس شبكه دامپزشكی اردستان خاطرنشان كرد: شواهد نشان داده است كه فردی فعال در زمینه پرورش ماهی با مدیریت نامناسب به دلیل هایی نامشخص، ماهی های نیمه جان را در راه این آبراه رها كرده تا شاید از مرگ رهایی یابند.
وی تصریح كرد: هم اكنون هیچ گونه مشكلی برای ماهی های موجود در قنات كه از اردستان به زواره می رود، به وجود نیامده و بیماری خاصی هم وجود ندارد.
استكی در ادامه از افراد فعال در شبكه های اجتماعی خواست تا از انتشار خبرهای منجر به تشویش اذهان عمومی خودداری كرده و مشكلات را قبل از هر اقدامی برای اطلاع از صحت و سقم موضوع، با مسئولان ذیربط درمیان بگذارند.
به گزارش گل سپید به نقل از ایرنا، روزهای گذشته تصویری از تلف شدن تعداد زیادی ماهی در راه قنات زواره از توابع اردستان در شبكه های اجتماعی انتشار یافته بود.
اردستان با جمعیت افزون بر 42 هزار نفر در فاصله 118 كیلومتری شمال شرقی اصفهان واقع است.
7431/8123


1397/07/20
23:59:12
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: آب , زندگی , گونه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه