صنوف مزاحم و آلاینده سیستان و بلوچستان ساماندهی می شوند

صنوف مزاحم و آلاینده سیستان و بلوچستان ساماندهی می شوند گل سپید: زاهدان - مدیر كل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اظهار داشت: برمبنای برنامه ریزی ها باید مشاغل موجود در سطح شهرها سازماندهی و مشاغل برهم زننده آرامش و آسایش مردم به مكان های مناسب و خارج از حریم قانونی شهر منتقل شوند.


وحید پورمردان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: مدیریت پسماند و ساماندهی مشاغل در شهرها به شیوه های اصولی و با رعایت مسائل زیست محیطی یكی از مهمترین موضوعات مورد بحث در زمینه محیط زیست شهری است.
وی اضافه كرد: با عنایت به افزایش آگاهی های عمومی نسبت به مسائل بهداشتی و زیست محیطی از یك طرف و محدودیت منابع انرژی و مواد از جانب دیگر با بكارگیری روش های بهینه مدیریت محیط زیست شهری بر پایه نگرش توسعه پایدار، مسائل اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی در این مسیر گام برداشت.
مدیر كل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اظهار داشت: با عنایت به اهمیت حفظ سلامت و بهداشت شهروندان، جلوگیری از انتشار آلاینده ها و فعالیت انواع صنوف مزاحم و آلاینده این سوژه از اهمیت زیادی برخودار است.
وی اضافه كرد: در صورت اجرای دقیق این طرح در شهرهای سیستان و بلوچستان ضمن كاهش آلودگی های صوتی و زیست محیطی از بار ترافیكی حاصل از این صنوف در شهرها باز كم می شود.
7316**3213


1397/08/23
14:03:28
5.0 / 5
5129
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه