هوای تهران امروز سالم می باشد

هوای تهران امروز سالم می باشد گل سپید: مدیر واحد مدل سازی و پبش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق طی امروز (۶ آذر) اظهار داشت: انتظار می رود تا فردا شرایط برای تجمع برخی آلاینده های هوا فراهم گردد.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران در بعضی ساعات امروز (۶ آذر) بخصوص در بعد ازظهر وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی - جنوب غربی انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه به تدریج تا فردا (۷ آذر) از میزان ناپایداری جوی كاسته خواهد شد، خاطرنشان كرد: تنها در بعضی ساعات این روز وزش باد موثر پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا در بعضی ساعات امروز (۶ آذر) افزایش موقتی در غلظت ذرات معلق مشاهده خواهد شد و انتظار می رود تا فردا شرایط برای تجمع آلاینده ها و افزایش غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق فراهم گردد.

به گفته شهبازی همینطور دما هوا در پایتخت تا روز آینده افزایش نسبی خواهد داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۵۲ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان پایتخت هم با شاخص میانگین ۶۴ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/09/06
19:31:48
5.0 / 5
4607
تگهای خبر: باد , دما , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه