وزش باد نسبتا شدید و بارش پراكنده باران در تهران

وزش باد نسبتا شدید و بارش پراكنده باران در تهران به گزارش گل سپید مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طی برخی ساعات فردا (۲۴ اردیبهشت) وزش باد نسبتا شدید و بارش پراكنده باران پیش بینی می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا با بیان اینكه پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی بامداد امروز (۲۳ اردیبهشت) است، اظهار نمود: در بعضی ساعات امروز به تدریج بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود كه افزایش میزان ابرناكی و سرعت وزش باد در بعضی ساعات را به دنبال دارد.

وی با اشاره به اینكه این وضعیت جوی كم وبیش تا فردا (۲۴ اردیبهشت) ادامه دارد، خاطرنشان كرد: در بعضی ساعات بعد ازظهر وزش باد نسبتا شدید به بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه و بارش پراكنده باران پیش بینی می شود.

شهبازی با اشاره به اینكه دمای هوا در پایتخت تا روز آینده روند كاهشی دارد، اظهار داشت: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا با وجود افزایش نسبی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات امروز (۲۳ اردیبهشت) همزمان با تغییر شرایط جوی بخصوص از بعد ازظهر از غلظت آلاینده ها كم می شود و وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط بهتری قرار می گیرد.

به گفته مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ناپایداری های جوی حاكم طی فردا (۲۴ اردیبهشت) سبب می شود كه وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در شرایط مطلوب قرار گیرد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۴۷ در شرایط پاك قرار داشت، اظهار نمود: كیفیت هوای الان هم با میانگین ۵۷ در شرایط سالم می باشد.
1398/02/23
15:45:01
5.0 / 5
4368
تگهای خبر: باد , بارش , دما , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه