مهلت یك هفته ای به ادارات پرمصرف برق پایتخت، دمای این هفته تهران به مرز 41 درجه می رسد

مهلت یك هفته ای به ادارات پرمصرف برق پایتخت، دمای این هفته تهران به مرز 41 درجه می رسد به گزارش گل سپید مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به این كه هم اكنون ۲۵۰ اكیپ در حال بررسی وضعیت مصرف برق ۱۰۰۰ دستگاه و سازمان پرمصرف پایتخت هستند، اظهار داشت: به دستگاه های پرمصرف مهلت یك هفته ای داده می شود و در صورت استمرار این شرایط، برق مراكز یاد شده با هماهنگی استانداری تهران قطع خواهد شد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، حسین صبوری، با اشاره به این كه ۱۰۰۰ دستگاه و سازمان دارای مصرف زیاد برق در پایتخت به منظور اجرای برنامه های مدیریت مصرف شناسایی و هدف گذاری شده اند، افزود: هم اكنون ۲۵۰ اكیپ در حال بازرسی و بررسی وضعیت برق مصرفی ادارات یاد شده هستند.
وی تصریح كرد مصرف برق ۳۰ درصد از این ادارات و سازمان ها مورد بررسی قرار گرفته است.
او با اشاره به این كه دمای این هفته پایتخت به مرز ۴۱ درجه خواهد رسید، اظهار داشت: لازم است مشتركان تهرانی در این هفته حداقل ۱۰ درصد در مصرف برق خود صرفه جویی كنند تا شبكه برق و تأمین انرژی پایدار برای مشتركان مبتلا به اختلال نشود.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، صبوری با تاكید بر این كه ۷۰۰ تفاهمنامه جهت استفاده از مولدهای خودتامین بخش های خصوصی و دولتی منعقد شده است، اظهار داشت: هم اكنون ۱۲۰ مگاوات مولد خودتامین در پایتخت وارد مدار شده است كه بر مبنای برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده است دستگاه های یاد شده تا آخر مردادماه بین ساعت ۱۲ تا ۱۶ مولدهای خویش را وارد مدار كرده تا در این بازه زمانی از برق شبكه استفاده نكنند و یا انرژی تولیدی خویش را به وزارت نیرو بفروشند.
مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در انتها با اشاره به اینكه تابحال ۹ مركز بزرگ تولید ارز دیجیتال در پایتخت كشف شده است، اظهار داشت: تنها در یكی از این مراكز ۱۵۰۰ مگاوات دستگاه ماینر با حدود ۶ مگاوات مصرف برق شناسایی شده است.1398/04/22
15:30:11
5.0 / 5
4533
تگهای خبر: دستگاه , دما , شركت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه