از لایحه مقابله با حیوان آزاری چه خبر؟

از لایحه مقابله با حیوان آزاری چه خبر؟ به گزارش گل سپید مدیر كل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست آخرین وضعیت لایحه مقابله با حیوان آزاری را تشریح نمود و اظهار داشت: به پیشنهاد معاونت حقوقی ریاست جمهوری قرار شده است كه پیش نویس تهیه شده برای لایحه مقابله با حیوان آزاری در چارچوب یك لایحه مستقل و جامع به دولت ارائه شود.معصومه حسین پور در گفت و گو با ایسنا با اشاره به سابقه تدوین لایحه مقابله با حیوان آزاری اظهاركرد: در سال ۹۴ در سازمان حفاظت محیط زیست جلسات مختلفی با حضور متخصصان و چند حقوقدان برگزار و پیش نویس لایحه مقابله با حیوان آزاری تهیه و به دولت ارسال شد.

وی افزود: بنا به تصمیمات كمیسیون لوایح در دولت مقرر شد لایحه مقابله با حیوان آزاری در چارچوب مواد الحاقی به قانون مجازات اسلامی از جانب قوه قضاییه مورد پیگیری قرار گیرد.

مدیر كل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست درانتها اظهار داشت: معاونت حقوقی ریاست جمهوری اردیبهشت امسال پیشنهاد نمود كه پیش نویس لایحه مقابله با حیوان آزاری با مشاركت سازمان حفاظت محیط زیست و سایر نهادهای متولی همچون سازمان شهرداری ها و سازمان دامپزشكی تكمیل شود بطوریكه علاوه بر مسائل جرم انگاری، احكام حمایتی نیز به این لایحه اضافه شود كه این مساله در حال پیگیری است.

منبع:

1398/06/04
14:35:42
5.0 / 5
5153
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه