معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد

امكان آموزش عمومی و تخصصی دانشجویان در بخش های عمومی بیمارستان ها

امكان آموزش عمومی و تخصصی دانشجویان در بخش های عمومی بیمارستان ها به گزارش گل سپید معاون آموزشی وزارت بهداشت از امكان آموزش عمومی و تخصصی دانشجویان در بخش های عمومی بیمارستان ها اطلاع داد و اظهار داشت: ضروری می باشد تا برنامه ریزی لازم جهت انجام آموزشهای صحیح و لازم برای دانشجویان عمومی و تخصصی در عرصه های آموزشی و بر بالین بیمار صورت پذیرد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، دكتر باقر لاریجانی درحاشیه بازدید از بیمارستان آموزشی درمانی امین دانشگاه علوم پزشكی اصفهان بر لزوم آموزش دانشجویان علوم پزشكی در عرصه های واقعی عرضه خدمات تصریح كرد و اظهار داشت: دانشجویان باید در این آموزش ها ضمن آشنایی با چالش های واقعی سلامت در جامعه، مهارت لازم را هم كسب نمایند. در واقع یكی از اهداف مهمی كه در برنامه تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشكی دنبال می شود توانمندسازی دانشجو برای پاسخگویی به نیازهای واقعی سلامت جامعه است.
وی در ادامه افزود: ضروری می باشد تا برنامه ریزی لازم جهت انجام آموزشهای صحیح و لازم برای دانشجویان عمومی و تخصصی در عرصه های آموزشی و بر بالین بیمار صورت پذیرد. در این راستا شرایط برای آموزش دانشجویان دوره های عمومی و همینطور عرضه بخشی از آموزش دانشجویان دوره های تخصصی در بعضی رشته ها نظیر زنان و كودكان در بخش های عمومی بیمارستان ها فراهم گشته است.
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاكید بر ضرورت رعایت حقوق بیمار در مراكز آموزشی درمانی اظهار داشت: باید به نحوی برنامه ریزی شود تا ضمن ارائه بهترین آموزش ها به دانشجویان بهترین و سریعترین خدمات هم به بیماران رجوع كننده عرضه شود.
وی اضافه كرد: آموزش ها باید به نحوی باشد كه دانش آموخته رشته های گروه پزشكی بعد از اتمام تحصیل تسلط و مهارت های كافی در درمان بیماران به بهترین نحو ممكن را داشته باشد.
به گزارش روابط عومی معاونت آموزشی وزارت بهداشت، دكتر لاریجانی با اشاره به اینكه هم اكنون حاذق ترین اساتید علوم پزشكی در بیمارستان های آموزشی كشور در حال عرضه خدمات آموزشی و هم چنین درمانی هستند، اظهار داشت: جا دارد از تلاش های اساتید در عرصه های آموزشی و همینطور عرضه خدمات به بیماران تشكر و قدردانی شود.1398/07/06
18:26:04
5.0 / 5
4253
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دما , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه