دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش

دستگیری شكارچیان غیرمجاز حیات وحش گل سپید: شكارچیان غیرمجاز حیات وحش پیش از آغاز به شكار در دومنطقه تحت مدیریت استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته دستگیر شدند.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا عباس سالاری - رئیس منطقه حفاظت شده ورجین شهرستان شمیرانات - در تشریح دستگیری شكارچیان غیرمجاز در این منطقه اظهار داشت: محیط بانان منطقه ورجین عصر روز گذشته در جریان مأموریت گشت و پایش به یك خودرو سواری پارك شده در حاشیه جاده مشكوك می شوند.

وی با اشاره اینكه مأموران در ادامه رهگیری خویش را از كنار این خودرو آغاز كردند، اظهاركرد: بعد از گشت در منطقه سرانجام محیط بانان این گروه شكارچی غیرمجاز را مشاهده نمودند و بعد از تعقیب آنان در نهایت توانستند این سه متخلف را پیش از آغاز به شكار دستگیر كنند.

سالاری اضافه كرد: از این گروه متخلف یك قبضه سلاح غیرمجاز خفیف با ۳۰ تیر فشنگ، یك قبضه سلاح غیرمجاز تك لول ساچمه زنی با ۱۱ تیر فشنگ و سایر وسایل شكار كشف و ضبط شد.

رییس منطقه حفاظت شده ورجین خاطرنشان كرد: پرونده قانونی برای این متخلفان تشكیل شد و این سه نفر در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، روزگذشته در منطقه اثر طبیعی ملی تنگه واشی فیروزكوه، محیط بانان این منطقه در جریان مأموریت گشت و كنترل، موفق به دستگیری فرد متخلف پیش از آغاز به هرگونه تیراندازی و شكار شدند. از این متخلف یك قبضه سلاح ساچمه زنی تك لول دارای مجوز حمل به همراه ۸ تیر فشنگ كشف شد.

منبع:

1398/08/08
15:23:16
5.0 / 5
4832
تگهای خبر: پارك , شكار , گونه , مجاز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه