قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت

قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت گل سپید: مدیركل تجهیزات و ملزومات پزشكی سازمان غذا و دارو از طرح قیمت گذاری تجهیزات و ملزومات پزشكی برمبنای كیفیت بمنظور حمایت و ارتقای تولیدات داخلی آگاهی داد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، مهندس سید حسین صفوی با اشاره به اینكه قیمت گذاری تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی توسط وزارت بهداشت انجام می شود، اظهار داشت: ما رتبه بندی یا طبقه بندی تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی را در دستور كار داریم، حالا قیمت تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی ثابت است؛ در واقع برمبنای نوع محصول یك قیمت ثابت تعیین می شود در صورتیكه كیفیت تجهیزات پزشكی و ملزومات مصرفی متفاوت است اما قیمت ثابت برای نوع محصول تعیین می شود.

وی ادامه داد: بعنوان مثال در روی یك ایمپلنت ارتوپدی یك قیمت تعیین می نماییم در صورتیكه كیفیت ایمپلنتها با یكدیگر متفاوت می باشد و برای ارتقا كیفیت و تشویق تولیدكنندگان تجهیزات و ملزومات پزشكی باید محصولات را طبقه بندی و برمبنای كیفیت قیمت گذاری نماییم.

به گزارش وبدا، مدیركل تجهیزات و ملزومات پزشكی افزود: رتبه بندی محصولات تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشكی در اداره كل تجهیزات و ملزومات پزشكی سازمان غذا و دارو به تنهایی ممكن نیست و باید از ظرفیت بالای انجمن های تجهیزات پزشكی دراین زمینه استفاده نمائیم.
منبع:

1398/10/19
20:18:38
5.0 / 5
4832
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه