معاون پایش اداره محیط زیست تهران تاكید كرد

پایش مستمر سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا به دنبال غسل متوفیان مبتلا به كرونا

پایش مستمر سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا به دنبال غسل متوفیان مبتلا به كرونا به گزارش گل سپید معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران اشاره كرد: هم اكنون دغدغه ما درست كار كردن سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا (س) است كه برای این منظور پایش مستمری را از این مجموعه خواهیم داشت.


محمد رستگاری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه بهشت زهرای تهران مجهز به تصفیه خانه است، اظهار نمود: اداره محیط زیست استان تهران با همكاری شركت آب و فاضلاب استان بر عملكرد این تصفیه خانه نظارت می كند.
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران با اعلان اینكه دغدغه ما درست كار كردن سیستم تصفیه خانه بهشت زهرا (س) در روزهای شیوع ویروس كرونا است، اشاره كرد: اداره محیط زیست استان تهران پایش های دقیق و مشخصی را برای نظارت بر عملكرد تصفیه خانه این مجموعه دارد.
رستگاری با تاكید بر اینكه پساب مجموعه بهشت زهرا (س) مستقیم به تصفیه خانه وارد و بلافاصله ضدعفونی سپس خارج می شود، اظهار داشت: روز گذشته (۱۷ فروردین ماه) اداره محیط زیست استان تهران عملكرد تصفیه خانه و خروجی آنرا مورد بررسی قرار داد كه خوشبختانه مشكلی دراین زمینه نداشت.
به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، امروز روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) اعلام نمود كه تغسیل متوفیان مبتلا به بیماری كرونا در تهران و ایجاد وحدت رویه در كشور در جهت اجرای حداكثری فتوای مقام معظم رهبری شروع شد.
منبع:

1399/01/19
12:50:39
5.0 / 5
3073
تگهای خبر: آب , سیستم , شركت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه