نگرانی از تلفات بالای كرونا در خانه های سالمندان انگلیس

نگرانی از تلفات بالای كرونا در خانه های سالمندان انگلیس به گزارش گل سپید شمار افرادی كه بر اثر شیوع كرونا و مبتلا شدن به بیماری كووید ۱۹ در خانه های سالمندان انگلیس و ولز جان خویش را از دست داده اند احیانا به ۷۵۰۰ نفر افزایش یافته است.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، سازمان خیریه معروف به Care England كه خانه های سالمندان را در بریتانیا نمایندگی می كند با بیان این مطلب به شكلی اخطار داده است كه شمار قربانیان كرونا در این كشور می تواند بسیار بیشتر از آمار رسمی اعلام شده باشد.
بر مبنای تازه ترین آماری كه از شمار قربانیان كرونا در انگلیس انتشار یافته بیشتر از ۱۵ هزار نفر تابحال بر اثر مبتلا شدن به بیماری كووید ۱۹ جان خویش را از دست داده اند. این آمار با احتساب ۸۸۸ مورد مرگ جدید كه روز شنبه از جانب منابع رسمی مورد تایید قرار گرفت انتشار یافته است.
سازمانی كه خانه های سالمندان و از كارافتادگان مستقل را نمایندگی می كند اخطار داده است كه در صورت گنجاندن بیشتر از ۷۰۰۰ مورد مرگ ناشی از ویروس كرونا كه در مراكز نگهداری سالمندان روی داده، شمار كلی قربانیان كرونا افزایش قابل ملاحظه ای خواهد یافت.
این سازمان با استناد به تخمین هایی كه بر مبنای میزان مرگ و میر در این مراكز از اوایل ماه آوریل گزارش شده اخطار داده كه امكان دارد تعداد سالخوردگان قربانی كووید ۱۹ به ۷۵۰۰ نفر افزوده شده باشد.
مارتین گرین، مدیر كل سازمان Care England در گفتگو با روزنامه دیلی تلگراف تصریح می كند: بدون تست و آزمایش های تشخیص دقیق بیماری، بسیار دشوار می توان آماری واقعی و مطلق عرضه داد.
به قول وی، با این وجود اگر به نرخ مرگ و میر در این مراكز از اوایل ماه آوریل نگاه نماییم و آنرا با میزان مشابه در سالهای قبل مقایسه نماییم، ارزیابی اولیه این است كه دست كم ۷۵۰۰ نفر به دنبال تبعات ناشی از مبتلا شدن به بیماری كووید ۱۹ جان باخته اند.
این آمار بسیار بیشتر از ۱۴۰۰ مورد مرگ و میر گزارش شده از جانب دولت در خانه های سالمندان و هم غیر قابل مقایسه با ۲۱۷ قربانی ویروس می باشد كه اداره آمار ملی تا سوم آوریل در انگلیس و ولز سرشماری كرده است.
آمار رسمی عرضه شده از جانب دولت انگلیس در مورد شمار قربانیان كرونا تنها موارد مرگ ثبت شده در بیمارستان ها را شامل می شود.
اداره ملی آمار انگلیس هم طی هفته گذشته خاطرنشان كرد كه داده های اعلام شده مبین این مطلب است كه موارد مرگ و میر در بیمارستان ها تنها ۸۵ درصد قربانیان كرونا در كشور را می سازند.
به گزارش یورونیوز، از طرفی مت هانكوك، وزیر بهداشت انگلیس اخیرا ضمن حضور در یك كمیسیون پارلمانی در پاسخ به سوالی درباره داده های اداره ملی آمار گفته است كه شمار واقعی موارد مرگ و میر در خانه های سالمندان بسیار بیشتر از میزان اعلام شده است و آمار رسمی در این خصوص بزودی منتشر می شود.1399/01/31
22:11:18
5.0 / 5
3475
تگهای خبر: ارزیابی , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه