با بارش برف در ارتفاعات البرز و زاگرس؛

دمای هوای در بعضی از استانهای كشور كاهش پیدا می كند

دمای هوای در بعضی از استانهای كشور كاهش پیدا می كند آخرین هشدار هواشناسی كشور از بارش برف در ارتفاعات البرز و زاگرس مركزی خبر می دهد.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، طبق آخرین اعلام سازمان هواشناسی کشور در روز جمعه (امروز) در استان های ساحلی و برخی نقاط استان های زنجان، قزوین، البرز، تهران، قم، شمال سمنان، کردستان، شرق کرمانشاه، همدان، مرکزی، لرستان، غرب اصفهان و شمال چهارمحال و بختیاری بارش باران گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت خواهیم داشت.
همچنین پیش بینی می شود که در ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش برف داشته باشیم. در روز شنبه نیز شاهد بارش پراکنده در استان مازندران خواهیم بود و برای دو روز آینده نیز در نیمه شرقی کشور، در برخی از ساعات وزش باد شدید و در مکان های مستعد، گرد و خاک پیش بینی می شود.
روز جمعه در شمال شرق، شرق، استان های واقع در دامنه های جنوبی البرز مرکزی همچون تهران و نواحی مرکزی کشور کاهش محسوس دما رخ خواهد داد و این کاهش دما در شرق کشور تا دوشنبه تداوم دارد.
در سایر نقاط واقع در نیمه شمالی کشور از شنبه تا اختتام هفته آینده و در شرق کشور از دوشنبه تا اختتام هفته روند تدریجی افزایش دما را خواهیم داشت و این در حالیست که خلیج فارس در دو روز آینده و دریای خزر در روز جمعه مواج خواهد بود.
در این اعلام درباره وضعیت آب و هوای تهران نیز آمده است: آسمان تهران امروز جمعه نیمه ابری در بعضی ساعات ابری و رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد داشت و برای امشب نیز نیمه ابری و در بعضی ساعات بارش پراکنده و وزش باد خواهیم داشت و در روز شنبه (فردا)، آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش بینی می شود.

1399/07/20
14:33:29
5.0 / 5
1504
تگهای خبر: آب , آسمان , باد , بارش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه