هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به تشدید آلودگی هوا در تهران و سه كلانشهر دیگر

هشدار نارنجی هواشناسی نسبت به تشدید آلودگی هوا در تهران و سه كلانشهر دیگر سازمان هواشناسی کشور با صدور هشداری نارنجی از تداوم و تشدید پایداری هوا و به دنبال آن آلودگی هوا در تهران و سه کلانشهر دیگر آگاهی داده است.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی آمده است که از فردا (۲۴ آذر) تا روز چهارشنبه (۲۶ آذر) افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا در بعضی از شهرهای کشور ازجمله تهران، اصفهان، کرج و اراک دور از انتظار نیست.

سازمان هواشناسی هشدار داده است که احتمال افزایش غلظت آلاینده ها تا حد ناسالم برای تمامی گروه های سنی وجود دارد. بدین جهت تردد خودرو ها و فعالیت واحدهای صنعتی کنترل و مدیریت شود.

سازمان هواشناسی در ادامه هشدار خود تاکید کرده است که تمامی گروه های سنی از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند و از فعالیت فیزیکی و ورزشی در فضای باز اجتناب شود.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، در هشدار نارنجی رنگ سازمان هواشناسی پیش بینی می شود که پدیده ای جوی اثرات منفی به همراه داشته باشد و خسارت های احتمالی را سبب شود. هشدار نارنجی برای آماده باش دستگاه های مسئول برای مقابله با یک پدیده خسارت زا صادر می شود.
1399/09/23
22:44:44
5.0 / 5
1144
تگهای خبر: آلودگی , تردد , دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه