پس از ۳روز وضعیت قرمز؛

باران هوای اصفهان را پاك كرد

باران هوای اصفهان را پاك كرد به گزارش گل سپید مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: هوای اصفهان با قرار گرفتن بر روی شاخص کیفی 35 در وضعیت پاک ثبت شده است.بابک صادقیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت کیفی هوای اصفهان تا ساعت ۱۰ بامداد امروز، اظهار نمود: میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان در این بازه زمانی با قرار گرفتن بر روی عدد ۳۵ وضعیت پاک را برای شهر اصفهان نشان میدهد.
وی اضافه کرد: این در حالیست که در سه روز گذشته شاخص کیفی هوا با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۵۷، ۱۷۸ و ۱۵۳ در وضعیت قرمز و ناسالم برای گروه های حساس بوده است.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اعلان اینکه هم اکنون شاخص کیفی هوا در ایستگاه های پروین، خرازی و خیابان دانشگاه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۲۷، ۳۱ و ۲۳ وضعیت سبز را نشان می دهد، افزود: کیفیت هوا در ایستگاه رودکی نیز با قرار گرفتن بر روی شاخص ۶۶ وضعیت سالم را برای هوای این منطقه نشان میدهد.
وی درباب وضعیت کیفی هوا در دیگر شهرستان های استان اصفهان افزود: کیفیت هوا در شاهین شهر و مبارکه با قرار گرفتن بر روی فاکتورهای ۳۳ و ۲۱ در وضعیت پاک ثبت شده است.


منبع:

1399/10/06
19:43:10
5.0 / 5
1171
تگهای خبر: دانش , كیفیت , محیط زیست , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه