یك مسئول:

متصرفان اراضی ملی در هفتادقله به مراجع قضایی عرضه شدند

متصرفان اراضی ملی در هفتادقله به مراجع قضایی عرضه شدند به گزارش گل سپید مرکزی رئیس اداره حقوقی محیط زیست استان مرکزی اظهار داشت: با هدف حفاظت از عرصه های ملی و پیشگیری از زمین خواری، مخربان و متصرفان اراضی ملی هفتاد قله اراک شناسایی و تحویل مراجع قضایی شدند.


هادی معین السادات در گفت و گو با ایسنا بیان نمود: متهمان این پرونده که مبادرت به تصرف دراراضی ملی در منطقه هفتاد قله کرده بودند با حضور به موقع پرسنل یگان حفاظت محیط زیست شناسایی و به مراجع قضایی عرضه شدند.
وی اضافه کرد: متخلفان در اراضی ملی مبادرت به عملیات عمرانی به مساحت 40 متر مربع، غرس غیرمجاز نهال به تعداد 14 اصله و ایجاد غیرمجاز بند خاکی در مسیل آبراه فصلی کرده بودند که مراتب بعد از بررسی کارشناسی و تکمیل مستندات مربوطه جهت سیرمراحل قانونی به منظور رفع تصرف و اعاده وضع به حال سابق به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
معین السادات ضمن اخطار جدی به متصرفان و متجاوزان اراضی ملی اظهار نمود: برابر قوانین مختلف همچون قانون مجازات اسلامی، قانون شکار و صید و... هرگونه تصرف اراضی ملی خصوصا در مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست دارای عنوان مجرمانه بوده و در قانون جرم انگاری شده است.
منبع:

1399/10/07
19:42:14
5.0 / 5
1238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه