هوای اصفهان همچنان در وضعیت نارنجی

هوای اصفهان همچنان در وضعیت نارنجی به گزارش گل سپید مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان اظهار داشت: شاخص کیفی هوای شهر اصفهان با قرار گرفتن بر روی عدد ۱۱۸ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.بابک صادقیان در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به آخرین وضعیت کیفیت هوای شهر اصفهان طی ۲۴ ساعت منتهی به ساعت ۱۰ بامداد امروز عنوان کرد: شاخص کیفی فعلی هوا در شهر اصفهان با قرار بر روی عدد ۱۳۳ در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
وی با اشاره به اینکه میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان امروز ۱۱۸ است، افزود: میانگین شاخص کیفی هوا برای روز گذشته هم بر روی عدد ۱۲۳ و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
مدیر امور آزمایشگاه های محیط زیست استان اصفهان با اشاره به اینکه هم اکنون کیفیت هوا در ایستگاه های احمد آباد ۱۱، استانداری ۱۲۵ و رودکی ۱۱ در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است، افزود: کیفیت هوا در سگزی با قرار گرفتن بر روی شاخص ۶۵ مبین حاکمیت وضعیت زرد هوا در این منطقه است.
وی کیفیت هوا در ایستگاه های پروین و خرازی به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۱۶۲ و ۱۵۴ را در وضعیت قرمز اعلام نمود و اظهار داشت: هوا در این دو منطقه برای عموم ناسالم می باشد.
صادقیان ضمن اشاره به کیفیت هوا در دیگر شهرستان های استان اصفهان هم اظهار داشت: شاخص کیفی هوا در شاهین شهر و مبارکه به ترتیب با قرار گرفتن بر روی اعداد ۶۴ و ۹۴ در وضعیت سالم ثبت شده است.


منبع:

1399/10/19
22:22:11
0.0 / 5
1070
تگهای خبر: آب , باد , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه