سه انتصاب جدید در سازمان جنگل ها

سه انتصاب جدید در سازمان جنگل ها به گزارش گل سپید رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در احکامی جداگانه حمیدرضا سلیمانی را به سمت رئیس مرکز نوآوری و فناوری منابع طبیعی و هوشنگ جزی را هم بعنوان رئیس مرکز بین المللی مدیریت جامع حوزه های آبخیز منصوب نمود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، مسعود منصور امروز (۲۲ دی) در جلسه شورای مدیران در احکامی جداگانه دکتر حمیدرضا سلیمانی را به سمت رئیس مرکز نوآوری و فناوری منابع طبیعی و هوشنگ جزی را هم بعنوان رئیس مرکز بین المللی مدیریت جامع حوزه های آبخیز انتخاب کرد.

بر اساس این گزارش منصور همینطور در جلسه شورای مدیران، محمد عقیقی - مدیرکل سابق دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک - را بعنوان عضو شورایعالی جنگل سازمان جنگل ها انتخاب کرد.

وی در این جلسه اظهار داشت: خلاقیت و نوآوری در منابع طبیعی بسیار مهم می باشد و سازمان جنگل ها برای دست یابی به اهداف پیش رو از همه ظرفیت های فناورانه و ابتکارات نو استفاده خواهد نمود.

رییس سازمان جنگل ها اضافه کرد: ایجاد مرکز نوآوری منابع طبیعی و تاسیس مرکز بین المللی مدیریت جامع حوزه های آبخیز از مراکز جدید و پراهمیت منابع طبیعی به حساب می آید و معاونت های چهارگانه سازمان برای ارتقا و شکوفایی این مراکز باید نهایت همکاری و همراهی را داشته باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، منصور در انتها اظهار نمود: رویکرد سازمان جنگل ها بهره گیری لازم از فناوری های نوین و خلاقیت های نوآورانه است و استفاده از این ظرفیت تنها مختص بخش جنگل و مرتع نیست بلکه تمامی بخش های منابع طبیعی را شامل می شود.
1399/10/22
17:10:56
0.0 / 5
1399
تگهای خبر: آب , جنگل , خاك , مراتع
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه