دادستان عسلویه:

شبكه بهداشت سریعا علت بوی نامطبوع گاز در عسلویه را مشخص نماید

شبكه بهداشت سریعا علت بوی نامطبوع گاز در عسلویه را مشخص نماید بوشهر دادستان عسلویه درباره استشمام بوی نامطبوع در منطقه اظهار داشت: درد مردم عسلویه را درک می کنم، من هم شب گذشته این بوی نامطبوع گاز را استشمام کردم.


محمد خدری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عسلویه در ارتباط با انتشار بوی نامطبوع گاز شب گذشته در شهرهای عسلویه، نخل تقی و بیدخون اظهار نمود: محیط زیست، شبکه بهداشت شهرستان را مکلف کرده است ظرف ۴۸ ساعت علت و منشاء بوی نامطبوع گاز را مشخص کرده و سریعاً نظر خویش را اعلام کنند تا با تشکیل پرونده اقدامات قانونی صورت گیرد.
وی تصریح کرد: بی گمان شرکت هایی که منشاء این بوی بد هستند باید اقداماتی صورت دهند تا مردم دیگر شاهد تکرار این موارد نباشند نه اینکه به شکل مقطعی و موقت این مورد را حل کنند.
دادستان عسلویه اظهار داشت: در ارتباط با نیروگاه بیدخون که هر از چند گاهی صداهایی منتشر می کنند که باعث آزار و اذیت مردم می شود هم به اطلاع مردم می رسانیم که پرونده تشکیل شده و ضروریست که اداره محیط زیست و شبکه بهداشت سریعاً نظر خویش را اعلام کنند تا با تکمیل تحقیقات، رسیدگی به پرونده با سرعت بیشتری صورت گیرد.1400/02/04
11:39:17
5.0 / 5
669
تگهای خبر: بهداشت , شركت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه