پرونده دفن بی خطر پسماندهای عفونی در اراك بسته شد

پرونده دفن بی خطر پسماندهای عفونی در اراك بسته شد به گزارش گل سپید مدیرعامل شرکت مجری بی خطرسازی پسماندهای عفونی در اراک اظهار داشت: بنا به مصوبه کارگروه پسماند استان مرکزی آخر هفته بی خطر سازی پسماندهای عفونی در اراک آغاز خواهد شد.حامد رضا فقیهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: الان تمامی تجهیزات بی خطر سازی پسمانده های عفونی نصب و این شرکت زیر ساخت های برق و آب سوله بی خطر سازی پسماند را فراهم نموده است.
وی افزود: قرار بود تا ۲۰ اردیبهشت ماه از تجهیزات این شرکت بهره برداری شود ولی بنا به مصوبه کارگروه پسماند قرار شد این شرکت بی خطر سازی پسماندهای عفونی را از ۳۱ اردیبهشت ماه آغاز کند.
مدیرعامل شرکت سورن آب خاطرنشان کرد: هم اکنون پسماندهای عفونی در اراک جمع آوری می شود ولی با توجه به این که زیر ساخت های سوله برای بی خطر سازی پسماندهای عفونی آماده نبود، به شیوه سنتی پسماندهای عفونی جمع آوری شده توسط سازمان پسماند شهرداری اراک دفن می شود.
فقیهی در انتها بیان نمود: این شرکت ظرفیت بی خطر سازی ۳ تن پسماندهای عفونی در هر شیفت کاری دارد و خوشبختانه مشکلی دیگر برای بی خطر سازی پسماندهای عفونی در شهر اراک وجود ندارد.


منبع:

1400/02/28
23:46:22
5.0 / 5
632
تگهای خبر: آب , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه