بازآفرینی شاهكارهای نقاشی بدون قطره ای رنگ!

بازآفرینی شاهكارهای نقاشی بدون قطره ای رنگ! گل سپید: یک هنرمند بدون استفاده از رنگ، تابلوهای نقاشی مشهور را از نو خلق می کند.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، «ادواردو» (eduardo srur) که یک هنرمند برزیلی است بدون استفاده از قطره ای رنگ تابلوهای نقاشی مشهور را با بهره گیری از تکه های پلاستیک بازیافت شده ای که از خیابان ها و رودخانه های شهر جمع آوری شده اند خلق می کند.
این هنرمند برای تازه ترین نمایشگاهی که برگزار خواهدنمود آثاری از «پیکاسو» و «ون گوگ»، «مونه» و «وارهول» را بازآفرینی کرده است تا توجه مردم را به آلودگی ناشی از انباشته شدن زباله های پلاستکی جلب نماید.
نمایشگاه این هنرمند با عنوان «طبعیت پلاستیکی» در نیمه دوم ۲۰۲۱ در «سائوپائولو» شروع خواهد شد.


این هنرمند مدت ها با کمک چیدمان هنری عظیم در نقاط پر رفت و آمد «سائوپائولو» تلاش نموده است که توجه مردم را نسبت به محیط زیست جلب نماید، اما با شیوع ویروس کرونا تمرکز فعالیت این هنرمند به استودیو معطوف شد تا با بهره گیری از پلاستیک های رنگی تصاویر مختلف خلق کند.


این هنرمند می گوید از آنجایی که در زندگی امروزه استفاده از پلاستیک بسیار کاربرد پیدا کرده است وی در این مجموعه آثار بدون استفاده از هیچ رنگ و چسبی، فقط با بهره گیری از بخش های کوچکی از کیسه های پلاستیکی این تصاویر را خلق می کند.

منبع:

1400/03/11
22:55:21
5.0 / 5
769
تگهای خبر: آلودگی , پلاستیك , دما , زباله
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه