رونمایی از كتابچه مدیریت بهره وری پارك جنگلی چیتگر

رونمایی از كتابچه مدیریت بهره وری پارك جنگلی چیتگر با حضور محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، پیروز حناچی، شهردار تهران، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از مدیران شهری تهران از کتابچه مدیریت بهره وری پارک جنگلی چیتگر رونمایی گردید.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، در حاشیه آیین بهره بردا ی از ۷۲ پروژه شهری منطقه۲۲ که با حضور محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای اسلامی شهر تهران، پیروز حناچی، شهردار تهران، تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران و تعدادی از مدیران شهری تهران برگزار شد، از کتابچه مدیریت بهره وری پارک جنگلی چیتگر رونمایی گردید.
مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه۲۲، در این مراسم طی سخنانی، اظهار داشت: در جهت امضاء تفاهمنامه شهرداری منطقه۲۲ با اداره کل منابع طبیعی استان تهران با مبحث "اجرای مدیریت بهره وری و نگهداری از پارک های جنگلی و توسعه فضای منطقه۲۲"، کتابچه مدیریت بهره وری پارک جنگلی چیتگر که با همکاری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تهیه شد، امروز با حضور مدیران شهری رونمایی گردید.

شهردار منطقه۲۲ در ادامه اضافه کرد: هدف از تهیه این کتابچه حفظ و حراست از فضای سبز و جنگلکاری موجود، در کنار بازپیرایی و بهینه سازی و برنامه ریزی بهینه برای تجهیز و ساماندهی یک مجموعه عملکردی همگن، متعامل و کارآمد است.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، همینطور جنگلکاری و حفاظت جنگل، در جهت ایفای نقش تفریحی فراغتی، با ملاحظات زیست محیطی، عملکردی ۔ اجتماعی و فرهنگی، به منظور گذران اوقات فراغت و ساماندهی و استفاده شهروندان با هدف ارتقاء ابعاد روحی، جسمی و ذهنی جمعیت بهره گیر از آن، در محدوده غربی شهر تهران از دیگر اهداف تهیه این کتابچه است.

منبع:

1400/03/12
23:29:36
5.0 / 5
780
تگهای خبر: آب , پارك , جنگل , زیست محیطی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه