همه دستگاه ها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند

همه دستگاه ها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با حضور در پاسگاه محیط بانی کن و سولقان و دیدار با محیط بانان این منطقه اظهار داشت: باید دست به دست هم داد تا حفاظت و صیانت از محیط زیست را تبدیل به یک فرهنگ عمومی کرد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، عبدالرضا چراغعلی در این دیدار ضمن اشاره به این که حامل پیام تبریک استاندار تهران در مورد گرامیداشت هفته محیط زیست به محیط بانان و سربازان خط مقدم حفاظت از محیط زیست هستم، اظهار داشت: مبحث محیط زیست در تمام دنیا بخصوص کشورهای توسعه یافته تبدیل به یک نهضت عمومی شده است.
وی با اشاره به اینکه قرار نیست محیط بانان، مدیران و کارکنان محیط زیست یکه و تنها از محیط زیست حفاظت و صیانت کنند، اضافه کرد: محیط زیست احتیاج به یک نهضت و همراهی عمومی و کمک همه اقشار جامعه دارد و ما هم در این تعامل و همکاری نقش موثری خواهیم داشت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: من قبل از این که خویش را معاون استاندار در حوزه عمرانی بدانم یک سرباز و علاقه مند به محیط زیست می دانم و افتخارم این است که به محیط زیست عشق می ورزم.
چراغعلی ضمن اشاره به این که امیدوارم تعاملات و هماهنگی دستگاه ها و مردم برای پاسداری از این عرصه هایی که به امانت به ما واگذار شده و بسیار پرارزش هم است مستمر باشد، خاطرنشان کرد: باید دست به دست هم داد تا حفاظت و صیانت از محیط زیست را تبدیل به یک فرهنگ و نهضت عمومی نماییم و همه دستگاه ها و سازمان ها باید سرباز محیط زیست باشند تا بتوانیم محیط زیست مناسبی را برای مردم فراهم نماییم.
طبق گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، ایشان در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ادای احترام می کنم به شهدای عزیزی که در این راه جان به جان آفرین تسلیم کردند، عنوان کرد: امیدوارم به سمتی برویم که دیگر کسی جرأت تعرض به محیط زیست را نداشته باشد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران همینطور در حاشیه این افتتاح ها ضمن اشاره به این که چرخیدن چرخ صنایع و روشن بودن چراغ واحدهای صنعتی و تولیدی در کنار مبحث محیط زیست برای ما بسیار حائز اهمیت می باشد، اضافه کرد: امیدواریم تولیدات این صنایع که از سالهای دور استراتژی شان تدوین شده با سرعت و شدت و کیفیت بیشتری نسبت به گذشته استمرار داشته باشد.1400/03/24
09:49:31
5.0 / 5
261
تگهای خبر: دستگاه , كیفیت , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه