شهرداری گواهینامه استقرار نظام مدیریت محیط زیست را دریافت كرد

شهرداری گواهینامه استقرار نظام مدیریت محیط زیست را دریافت كرد به گزارش گل سپید اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در سال1400 موفق به ستاندن گواهینامه بین المللی ISO14001: 2015 استقرار نظام مدیریت محیط زیست شد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، نشست اختتامیه ممیزی داخلی استاندارد بین المللی ISO۱۴۰۰۱: ۲۰۱۵ با حضور شینا انصاری مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار انجام شد.
در این نشست«شینا انصاری» ستاندن گواهینامه استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱: ۲۰۱۵ توسط مناطق ۲۲گانه را شروع راهی برای بهبود مستمر فرایندهای اجرائی دانست و ضمن اشاره به تفاوت های میان ویرایش ۲۰۰۴ و ۲۰۱۵ نظام مدیریت محیط زیست، بر استفاده از ظرفیت های این نظام نظیر توجه به چرخه حیات تاکید نمود.
مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بر ضرورت استقرار نظام مدیریت محیط زیست در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران اصرار کرد و اظهار داشت: پیاده سازی این نظام کاهش لطمه های محیط زیستی را در پایتخت به دنبال دارد.
او با اشاره به این که موضوع استقرار نظام مدیریت محیط زیست مصوبه شورای اسلامی شهر تهران است که با سابقه بیش از ۱۰ سال در مناطق درحال اجرائی شدن است، اظهار داشت: در بحث ممیزی سیستم مدیریت محیط زیست، موضوع نگهداشت و اقدامات مراقبتی یکی از ضروریات است که باید در کنار استقرار نظام مورد توجه قرار گیرد.
طبق گزارش سایت شهر، انصاری اشاره کرد: استقرار صحیح نظام مدیریت محیط زیست، کاهش لطمه های محیط زیستی را به دنبال دارد، اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار موضوعات مختلف محیط زیستی را رصد می کند و در این راستا علاوه بر استقرار نظام مدیریت محیط زیست بحث پایش آلاینده ها، ارزیابی اثرات محیط زیستی پروژه های شهری، بهینه سازی مصرف انرژی و توسعه انرژی های تجدیدپذیر، آموزش و توانمندسازی را مطابق سیاست های موجود، احکام و مصوبات شورای اسلامی شهر تهران و برنامه سوم توسعه در دستور کار خود دارد.
منبع:

1400/03/27
17:18:10
5.0 / 5
3172
تگهای خبر: ارزیابی , دریا , سایت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه