نماینده شاهرود و میامی در مجلس:

ثبت ملی شاهوار فصل الخطاب مسؤلان

ثبت ملی شاهوار فصل الخطاب مسؤلان به گزارش گل سپید نماینده شاهرود و میامی در مجلس با تکیه بر این که شاهوار ثبت ملی شده و این امر برای مسؤلان فصل الخطاب است، اظهار داشت: فعالیت در معدن بوکسیت تاش ممنوع می باشد و برداشت ازشاهوار انجام نخواهد شد.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، علی اصغر خانی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری بسطام با اشاره به دغدغه مردم درباره شاهوار، اشاره کرد: ۱۰ روز پیش با نماینده جاجرم دیداری داشتیم و اعلام کردیم دیگر به هیچ عنوان بوکسیت از شاهرود برده نمی گردد.
وی اضافه کرد: این نماینده حتی پیشنهاد اشتغال ۱۰۰ تا ۲۰۰ نفر از شاهرودی ها را در کارخانه داد اما ما اعلام کردیم که شاهوار ثبت ملی شده و دیگر بوکسیت از آن خارج نمی گردد.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس بیان کرد: از کارهای خوب وزیر سابق میراث فرهنگی این یک مورد (ثبت شاهوار) بود هرچند در دولت سابق وزارت صمت مقاومت هایی کرد و حتی دعوایی لفظی هم در هیئت دولت شد برای اینکه وزارت صمت اعتقاد داشت که باید از شاهوار بوکسیت برداشت شود.
خانی با اعلان اینکه خوشبختانه وزیر سابق میراث فرهنگی محکم پای این مساله ایستاد و حتی برای او هزینه هم داشت اما این کار را کرد، اضافه کرد: برداشت بوکسیت از شاهوار انجام نخواهد شد پس باید گفت دغدغه مردم واقعاً قابل اعتنا است و ما بصورت جدی اعلام می نماییم دیگر لودری در شاهوار دیده نخواهد شد.


منبع:

1400/06/29
13:51:39
5.0 / 5
270
تگهای خبر: هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه