استاندار آذربایجان شرقی:

مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اجرا شود

مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اجرا شود استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت اجرای دقیق مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز و اعمال قانون برای متخلفان تاکید نمود.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، عابدین خرّم در جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوای تبریز اظهار داشت: از آغاز پاییز سال جاری بیشتر از ۱۰ بار با مسؤلان ارشد کشور در مورد آلودگی هوای تبریز مکاتبه کرده ایم که در نتیجه این پیگیری ها، نیروگاه تبریز از هفته گذشته با سوخت گاز فعالیت می کند.
وی اضافه کرد: با عنایت به افزایش مصرف گاز و برق در کشور و محدودیت های موجود در این عرصه، مسؤلان باید مشارکت جویی و مشارکت پذیری خویش را بالا برند تا بتوانیم این دوره را سپری نماییم.
خرّم ضمن اشاره به مصوبات کارگروه آلودگی هوا ازجمله اجبار دستگاه ها به خاموش کردن سیستم های گرمایشی در خارج وقت اداری اظهار داشت: متأسفانه بعضی از دستگاه ها به این مصوبه عمل نمی کنند که باید با آنها برخورد شود.
وی همینطور اعمال قانون برای خودرو های فاقد معاینه فنی و صنایع آلاینده اطراف تبریز را خواهان شد و اظهار داشت: فعالیت رسانه ای و تبلیغاتی برای اقناع و جلب همراهی مردم هم باید مورد توجه جدی قرار گیرد.


منبع:

1400/09/25
11:08:14
5.0 / 5
224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه