هوای تهران در وضعیت ناسالم

هوای تهران در وضعیت ناسالم به گزارش گل سپید با بیان شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، در طول امروز با انباشت آلاینده ها و عدم وزش باد موثر، در بیشتر مناطق کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در بامداد روز جمعه (۲۶ آذر ماه) در بیشتر مناطق وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس برقرار است که ناشی از انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته و عدم وزش باد مؤثر است. با حاکمیت پایداری جوی در طول روز شرایط مناسب جهت پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد.

با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت جمعه( ۲۶ آذرماه) همراه با ترافیک شامگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق و در نتیجه برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. بامداد روز شنبه ( ۲۷ آذر ماه) با آغاز تردد خودرو ها در اولین روز هفته بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد و کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروههای حساس قرار خواهد گرفت.

با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش باران در خلال روز پراکندگی آلاینده ها تسهیل خواهد شد. همینطور این شرایط جوی تا ساعات پایانی شنبه(۲۷ آذرماه) ادامه خواهد داشت و بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۲۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۳۴ و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروههای حساس است.

منبع:

1400/09/26
19:37:54
5.0 / 5
460
تگهای خبر: باد , بارش , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه