مدیر كل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران تاكید كرد

کاهش چالش های محیط زیستی پایتخت با ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان

کاهش چالش های محیط زیستی پایتخت با ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان گل سپید: مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران بر ضرورت رعایت ملاحظات و تهیه پیوست های محیط زیستی پیش از اجرا و بهره برداری از مرکز MRF پسماند منطقه 13 تاکید نمود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا صبح امروز در حاشیه نظارت دوره ای منطقه ۱۳، سی و هفتمین خانه محیط زیست شهر تهران در سرای محله حافظیه با حضور شینا انصاری - مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران و خیراتیان صفایی - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳- و تعدادی از مدیران این حوزه راه اندازی شد.

انصاری در نظارت دوره ای اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار از منطقه ۱۳ ضمن حضور در مرکز MRF پسماند این منطقه از نزدیک در جریان مراحل راه اندازی و چالش های پیش روی تکمیل و بهره برداری از این مرکز قرار گرفت.

وی در ادامه از نیروگاه خورشیدی منطقه بازدید کرد و با اشاره به ظرفیت تولید مناسب نیروگاه اظهار داشت: حمایت حقوقی از اجرا و توسعه نیروگاه های خورشیدی را در سطح مناطق ۲۲ گانه دنبال خواهیم کرد.

مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در ادامه در آیین افتتاح و راه اندازی خانه محیط زیست سرای محله حافظیه با اشاره به این که منطقه ۱۳ پروژه های محیط زیستی خوبی در این منطقه در دست اقدام است، اظهار داشت: این منطقه توان خوبی برای برخی موضوعات پایلوت محیط زیستی دارد.

انصاری با تاکید بر این که فرهنگسازی و آشنایی مردم با موضوعات محیط زیست و ارتقای دانش زیست محیطی شهروندان بطور قطع در مدیریت و کاهش چالش های محیط زیستی شهر ما را یاری خواهد کرد، به نقش سرای محلات و خانه های محیط زیست در فرهنگسازی موضوعات زیست محیطی اشاره نمود.

وی با اعلان اینکه کاهش و مدیریت پسماند، مدیریت مصرف آب و انرژی همچون چالش های محیط زیستی شهرهاست اشاره کرد: حتما با اصلاح الگوهای مصرف می توانیم بر این چالش ها فائق آییم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار طرح MRF(خط بازیابی مواد پسماند یا تجهیزات بازیافت مواد زائد جامد) است.

منبع:

1400/10/05
20:53:57
5.0 / 5
330
تگهای خبر: آب , خدمات , خورشید , دانش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه