وضعیت قابل قبول هوای تهران

وضعیت قابل قبول هوای تهران گل سپید: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(14دی ماه) هوای تهران در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد موثر و پراکندگی آلاینده ها است.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که در بامداد امروز (۱۴ دی ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده ها طی ساعات گذشته است، هرچند با افزایش ترافیک صبحگاهی به تدریج بر غلظت آلاینده ها افزوده خواهد شد.

افزایش تندی باد در ضمن روز پراکندگی آلاینده ها را تسهیل خواهدنمود. کاهش تندی باد و افزایش ترافیک شامگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق خواهد شد که برقراری وضعیت ناسالم برای گروههای حساس در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت.

افزایش ترافیک صبحگاهی در بامداد روز چهارشنبه (۱۵ دی ماه) سبب افزایش غلظت آلاینده ها و کاهش کیفیت هوا خواهد شد.

رشد ناپایداری، احتمال بارش و وزش باد نسبتاً شدید در طول روز سبب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همین طور با ادامه این شرایط جوی تا ساعات پایانی چهارشنبه کاهش غلظت ذرات معلق و برقراری وضعیت قابل قبول در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۸ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۷۵ و کیفیت هوا در وضعیت قابل قبول است.

منبع:

1400/10/15
09:50:29
5.0 / 5
92
تگهای خبر: باد , بارش , تردد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه