فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان اصفهان:

قاچاقچی چوب جنگلبان اصفهانی را با خودرو زیر گرفت

قاچاقچی چوب جنگلبان اصفهانی را با خودرو زیر گرفت به گزارش گل سپید، فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان اظهار داشت: نیروی یگان حفاظت منابع طبیعی استان که توسط قاچاقچی چوب با خودرو زیر گرفته شد، گرفتار لطمه دیدگی جدی شده است.سرهنگ علیرضا طاهری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این که قاچاقچیان چوب بامدادان جمعه ۲۴ شهریور در جنگل های تاغ منطقه سجزی با خودرو به یک مأمور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان حمله کردند، گفت: این سرباز منابع طبیعی استان گرفتار لطمه دیدگی جدی از ناحیه استخوان لگن، مهره های کمر و پاها شده و هم اینک در بیمارستان بستری است.
وی با اعلان اینکه پنج نفر از نیروهای یگان منابع طبیعی استان روز جمعه در گشت و پایش تاغزارهای شرق استان متوجه حضور قاچاقچیان چوب شدند، اضافه کرد: نیروهای ما برای توقیف متخلفان اقدام می کنند که قاچاقچیان در حین فرار یک مأمور یگان حفاظت را با خودرو زیر گرفتند.
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با اعلان اینکه قاچاقچیان سه نفر بودند که یک نفر از آنان دستگیر شده است، افزود: قاچاقچیان قصد داشتند محموله چوب های تاغ را با یک خودروی سمند جابه جا کنند که خودروی آنان نیز توقیف شده است.

سرهنگ طاهری ابرار داشت: یک متهم به مراجع قضائی معرفی شده است و پیگیر دستگیری دو متخلف دیگر هستیم.
به گزارش گل سپید به نقل از مهر، قاچاقچیان چوب بامدادان روز جمعه ۲۴ شهریور در جنگل های تاغ منطقه سگزی به یک مأمور یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان و سرباز اداره منابع طبیعی شهرستان برخوار حمله کردند.
پس از کمین چند ساعته برای به دام انداختن قاچاقچیان چوب، حدود ساعت چهار بامدادان امروز قاچاقچیان در حین فرار، مأمور یگان حفاظت اداره کل و سرباز اداره شهرستان برخوار را با خودرو زیر گرفتند که منجر به مصدومیت آنها شد.


منبع:

1402/06/26
14:15:44
5.0 / 5
317
تگهای خبر: آب , جنگل , منابع طبیعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه