اعتراف مادرزن: با چاقو به جان دامادم افتادم، بعد هم او را خفه كردم، این هم انتقام اذیت شدن های دخترم

اعتراف مادرزن: با چاقو به جان دامادم افتادم، بعد هم او را خفه كردم، این هم انتقام اذیت شدن های دخترم گل سپید: شرق نوشت: زنی كه متهم است به دنبال اختلافات خانوادگی داماد خویش را به قتل رسانده است، بزودی پای میز محاكمه می رود. تحقیقات درباره این پرونده زمانی شروع شد كه به كارآگاهان پلیس آگاهی شیراز خبر دادند جنازه مردی جوان در خارج از شهر پیدا شده است.


مأموران وقتی به محل رفتند خویش را در برابر پیكر بی جان مردی دیدند كه روی دستانش زخم چاقو وجود داشت و كبودی دور گردنش نشان می داد او خفه شده است. مقتول هیچ برگه هویتی همراه نداشت و همه شواهد نشان می داد وی در محل دیگری كشته شده و سپس جنازه اش به آنجا انتقال یافته است. جسد مقتول در حالی به پزشكی قانونی منتقل شد كه هیچ سرنخی از این جنایت در اختیار كارآگاهان نبود. متخصصان پزشكی قانونی پس از انجام آزمایش های اولیه اعلام نمودند مقتول بر اثر خفگی جان باخته و جراحات روی دست او كه با جسمی تیز مانند چاقو تولید شده، كشنده نبوده است. این نظریه در آن زمان كمك چندانی به پلیس نكرد و مأموران همچنان درصدد بودند هویت قربانی را فاش كنند، اما مشخصات این فرد با هیچ یك از اشخاصی كه گم شدن آنها به پلیس اطلاع داده و در این باره پرونده تشكیل شده بود، هم خوانی نداشت. درحالی كه به نظر می رسید قرار نیست راز این جنایت فاش شود، سرانجام كارآگاهان با انگشت نگاری از مرد ناشناس توانستند هویت او را به نام مجید فاش كنند. بعد از آن بود كه اعضای خانواده این مرد در مظان قرار گرفتند چونكه آنها مفقودشدن او را به پلیس گزارش نداده بودند.
اولین كسی كه در این مرحله تحت بازجویی قرار گرفت، همسر مجید بود. زن جوان كه وانمود می كرد از شنیدن خبر مرگ شوهرش شوكه شده است، به پلیس اظهار داشت: من و مجید با هم به شدت اختلاف داشتیم. او همیشه من را اذیت می كرد و حتی كتكم می زد. كارهایش سبب شده بود زندگی ام تیره وتار شود و اصلا از روزگاری كه داشتم راضی نبودم، اما دلم هم نمی خواست او كشته شود.
وی در پاسخ به این سؤال كه چرا مفقودشدن شوهرش را به پلیس گزارش نداده بود، اظهار داشت: مجید اخلاق های بد زیادی داشت و یكی از آنها این بود كه بدون هیچ توضیحی خانه را ترك می كرد و برای چند روز خبری از او نمی شد. این دفعه هم من فكر كردم مثل همیشه دنبال كارهای خودش رفته است و دوباره برمی گردد. بنابراین اصلا به چیزی مشكوك نشدم.
هیچ مدركی كه نشان دهد این زن در قتل شوهرش دست داشته است، وجود نداشت بنابراین كارآگاهان ترجیح دادند تحقیقات خویش را روی افراد دیگر متمركز كنند تا اینكه در نهایت مادرشوهر مجید مورد ظن قرار گرفت و وقتی بازجویی شد، به كشتن دامادش اعتراف كرد.
او اظهار داشت: مجید دخترم را خیلی اذیت می كرد. من از این مورد به شدت ناراحت بودم و كینه زیادی نسبت به دامادم داشتم. بنابراین یك روز وقتی در خانه ما خواب بود با چاقو به او حمله كردم و چند ضربه زدم. دامادم بی هوش شد و پس از آن من با استفاده از فرصت او را خفه كردم البته برادرشوهرم هم در این ماجرا نقش داشت. من برای نجات دخترم از آن زندگی فلاكت بار مجید را كشتم و بعد هم به جهت اینكه دستم رو نشود، جسد را به خارج از شهر منتقل كردم».

متهم و همدستش از جانب بازجو جنایی تحت بازجویی قرار گرفتند و پس از توضیح جزئیات قتل به بازسازی صحنه جرم پرداختند. بعد از آن كیفرخواست ضد این افراد صادر شد و آنها بزودی در دادگاه كیفری استان فارس پای میز محاكمه می روند.
17302

1397/06/06
14:23:06
5.0 / 5
4553
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه