همایش بین المللی مدیریت پایدار منابع خاك در كرمان شروع شد

همایش بین المللی مدیریت پایدار منابع خاك در كرمان شروع شد گل سپید: كرمان - اولین همایش بین المللی و سومین همایش ملی مدیریت پایدار منابع خاك و محیط زیست بامداد امروز( سه شنبه) در دانشگاه باهنر كرمان شروع به كار كرد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایرنا، چالش های زیست محیطی ریزگردها، رویكردهای نوین در مدیریت كویر و احیای اراضی بیابانی، ملاحظات اكولوژیكی در كشت های گلخانه ای، آموزش های در رابطه با محیط زیست و توسعه پایدار، آلودگی، شاخص های زیستی و زیست پالایی و تكنولوژی های جدید زیستی در احیا منابع، اراضی و محیط زیست از محورهای این همایش علمی عنوان شده است.
همچنین خشكسالی و استفاده بهینه از آب های نامتعارف، كشاورزی پایدار در مناطق خشك و نیمه خشك، كاركردهای زیست محیطی بیوچار، كانی های رس و نانو ذرات، بهره برداری پایدار از اكوسیستم های خاكی در معادن و مناطق صنعتی و مدیریت فضای سبز در مناطق خشك و نیمه خشك با تاكید بر دانش بومی و گونه های بوم زاد دیگر محورهای این همایش را شامل می گردد.
براساس این گزارش، 350 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده كه از این تعداد 38 مقاله به صورت شفاهی و 192 مقاله در قالب پوستر پذیرفته شده است.
این همایش با سخنرانی های علمی «پروفسور راینر شولین» عضو هیات علمی دانشگاه ETH زوریخ سوئیس و « آندره كارمینائی» عضو هیات علمی دانشگاه بایروث آلمان در تالار وحدت دانشگاه باهنر كرمان برگزار می گردد.
برگزاری 6 كارگروه تخصصی و عرضه مقاله به صورت شفاهی و سه نشست در قالب عرضه مقالات پوستری از دیگر برنامه های این همایش 2روزه است.
نخستین همایش بین المللی و سومین همایش ملی مدیریت پایدار منابع خاك و محیط زیست روزهای 13 و 14 شهریورماه در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر كرمان ادامه دارد.
9895/ 5054


1397/06/13
16:44:44
5.0 / 5
5234
تگهای خبر: آب , آلودگی , اكوسیستم , خاك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه