نظر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره فعالان زیست محیطی

نظر رئیس سازمان حفاظت محیط زیست درباره فعالان زیست محیطی گل سپید: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به انزوا رفتن فعالان زیست محیطی اظهار داشت: آنان باید شجاعت به خرج دهند.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، عیسی كلانتری در حاشیه جلسه شورای اداری استان در جمع خبرنگاران اظهار نمود: برای ارتقای زیستگاه ها ضوابطی وجود دارد كه در استان ابتدا باید از جانب استانداری مشخص شود و منابع طبیعی و محیط زیست سایر هماهنگی‎ها را انجام دهند و به شورای عالی محیط زیست بفرستند و مطرح و تصویب شود.

وی اضافه كرد: چنانچه بلامعارض باشند در شورا مطرح می‎شود اما اگر ایرادی از جانب دستگاهی مطرح شود باید برگردد تا موافقت دستگاه‎ها را به دست آورد.

كلانتری با اشاره به اینكه بوروكراسی اداری آن برای به اجماع رسیدن طولانی است، افزود: طرح ها در شورای محیط زیست اگر اجماع نباشد، تصویب نمی‏ شوند.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد پیوستن تالاب‎های لرستان به كنوانسیون رامسر اظهار داشت: باید شرایط و ضوابط لازم را فراهم نماییم كه به تصویب برسد.

وی درباره دریاچه گهراظهاركرد: شرایط بی هوازی سبب به وجود آمدن رسوب در آن می‎شود كه باید مانع آن شویم. در این راستا باید تنفس چند ساله به آن داده شود.

كلانتری به انزوا رفتن فعالان زیست محیطی هم اشاره نمود و اظهار داشت: نباید بترسند و باید شجاعت به خرج دهند.1397/08/06
15:25:00
5.0 / 5
4427
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه