وضعیت جوی عتبات عالیات تا دو روز آینده

وضعیت جوی عتبات عالیات تا دو روز آینده گل سپید: آسمان شهرهای مرزی ایران و عراق و همینطور عتبات عالیات طی دو روز آینده صاف همراه با افزایش دما خواهد بود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بر مبنای اعلام سازمان هواشناسی وضعیت جوی شهرهای مرزی ایران و عراق و شهر كربلا و نجف طی دو روز آینده (۹ و ۱۰ آبان ماه) به شرح زیر است:

آسمان مرز خسروی (قصرشیرین) فردا صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۴ و حداكثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه هم صاف، با حداقل دمای ۱۲ و حداكثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وضعیت جوی مرز مهران طی فردا صاف، گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداكثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه هم صاف با كمینه و بیشینه دمای ۱۴ و ۲۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

آسمان مرز شلمچه (خرمشهر) هم طی روز چهارشنبه صاف، همراه با مه رقیق در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداكثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه با كمینه و بیشینه دمای ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

وضعیت جوی چذابه هم طی فردا صاف، همراه با مه رقیق و در بعضی ساعات وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداكثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه هم با حداقل و حداكثر ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد است.

آسمان شهرهای نجف، كاظمین، بصره و كربلا طی فردا و پس فردا صاف خواهند بود. همینطور حداقل و حداكثر دما در شهر نجف طی فردا ۱۴ و ۲۹ درجه سانتیگراد و طی روز پنجشنبه ۱۵ و ۳۰ درجه سانتیگراد است. دمای هوا در شهر كاظمین هم طی فردا با حداقل دمای ۱۳ و حداكثر دمای ۲۹ درجه سانتیگراد است و كربلا هم طی فردا كمینه و بیشینه دمای ۱۴ و ۲۹ درجه سانتیگراد خواهد داشت. وضعیت دما در این شهر طی روز پنجشنبه به ۱۵ و ۳۱ درجه سانتیگراد می رسد.

آسمان ایلام نیز طی دو روز آینده صاف، گاهی وزش باد، با حداقل دمای ۹ و حداكثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

آسمان اهواز نیز طی روز آینده صاف، گاهی وزش باد، با مه رقیق وحداقل دمای ۱۶ و حداكثر دمای ۲۸ درجه سانتیگراد و طی پس فردا با كمینه و بیشینه دمای ۱۷ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

آسمان كرمانشاه هم طی فردا صاف، همراه با وزش باد با حداقل دمای ۶ و حداكثر دمای ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود و آسمان مریوان هم طی روز آینده صاف تا كمی ابری، به تدریج رشد ابر و در بعدازظهر وزش باد با حداقل دمای یك و حداكثر دمای ۲۱ درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.
1397/08/08
15:40:26
5.0 / 5
4906
تگهای خبر: آب , آسمان , باد , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه