هوای تهران سالم می باشد

هوای تهران سالم می باشد گل سپید: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از افزایش تدریجی ناپایداری جوی از بعدازظهر امروز جمعه اطلاع داد.


حسین شهبازی در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در بعدازظهر جمعه (۱۱آبان) است و در بعضی ساعات وزش باد مؤثر (با بزرگی بین ۳ تا ۵ متربرثانیه) از سمت نواحی جنوبی - جنوب غربی انتظار می رود.
وی افزود: با تداوم این شرایط جوی در روز شنبه (۱۲آبان)، برخی ساعات همراه با وزش باد مؤثر خواهد بود.از طرفی طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، وضعیت كیفی هوای بیشتر مناطق پایتخت طی روز جاری(جمعه) در شرایط سالم خواهد بود و انتظار می رود تا روز شنبه(۱۲ آبان) از غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق به صورت نسبی كاسته شود. همینطور تا روز آینده دما روند كاهشی خواهد داشت.
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران در انتها به كیفیت هوای تهران اشاره نمود وگفت: میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ساعت گذشته ۵۶ و هوا در شرایط سالم بود، این شاخص هم اكنون ۶۳ و هوا هم در شرایط سالم می باشد.1397/08/11
00:30:22
5.0 / 5
5056
تگهای خبر: آب , باد , دما , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه