گرمای هوا، عامل آتش سوزی های طبیعی در سراسر انگلیس

گرمای هوا، عامل آتش سوزی های طبیعی در سراسر انگلیس به گزارش گل سپید با شكست ركورد گرمای زمستانی در انگلیس، روز گذشته آتش نشانان در كوشش برای مهار آتش سوزی های طبیعی بسیاری كه در مناطق وسیعی (مورلندها) از شهر شمالی منچستر به وقوع پیوسته، بودند.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، این آتش سوزی ها از روز سه شنبه در "سدلورث مور"، تپه هایی وسیع كه از مقاصد محبوب گردشگری می باشد، شروع شد. از زمان آغاز این آتش سوزی ها تابحال وسعت آنها به حدود یك و نیم كیلومتر مربع رسیده است.
بعضی از مقامات این آتش سوزی های طبیعی را یكی از بزرگ ترین آتش سوزی هایی خوانده اند كه باید در زمین های طبیعی موسوم به "مورلند" آنرا كنترل كنند.
تابحال عامل اصلی آغاز این آتش سوزی ها مشخص نشده است اما آتش سوزی ها درست بعد از ثبت دمای بالای ۲۱.۲ درجه سانتی گرادی در باغ های گیاه شناسی "كیوگاردنز" لندن و شكسته شدن ركورد گرمای زمستانی در انگلیس و در بسیاری دیگر از شهرهای اروپایی رخ داده است.
هیچ گزارشی در خصوص هرگونه تلفات ناشی از این آتش سوزی ها تابحال دریافت نشده است.
بنا بر گزارش رویترز، هم چنین در روز سه شنبه به دنبال افزایش شدید دمای هوا، آتش سوزی هایی طبیعی در جنگل های موسوم به "اَش داون" در "ساسكس شرقی" و شب گذشته هم در تپه های "آرتورز سیت" شهر "ادینبرا" به وقوع پیوست.1397/12/10
20:20:13
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: آتش سوزی , باغ , جنگل , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه