هوای تهران امروز و فردا سالم می باشد

هوای تهران امروز و فردا سالم می باشد به گزارش گل سپید مدیر واحد پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران از سالم بودن هوای تهران طی امروز (۶اردیبهشت ماه) اطلاع داد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا، اظهاركرد: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، با وجود افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق و آلاینده ازن در بعضی ساعات امروز (۶ اردیبهشت) وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط مطلوب قرار دارد.

وی افزود: بر این اساس انتظار می رود در صبحگاه هفتمین روز از اردیبهشت ۹۸، افزایش نسبی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود و همراه با افزایش میزان ناپایداری جوی تا بعدازظهر، وضعیت كیفیت هوای پایتخت در شرایط بهتری قرار گیرد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز (۶ اردیبهشت) است و برای برخی ساعات بخصوص بعدازظهر افزایش میزان ابرناكی و وزش باد موثر با بزرگی سه تا پنج متر بر ثانیه انتظار می رود. این وضعیت جوی تا فردا (۷ اردیبهشت) كم و بیش ادامه دارد و برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد موثر خواهد بود.

به گفته شهبازی، دمای تهران تا روز آینده روند افزایشی خواهد داشت.

وی اظهار نمود: هم اكنون كیفیت هوای تهران با میانگین ۵۳ در شرایط سالم قرار دارد.
1398/02/06
16:59:31
5.0 / 5
4232
تگهای خبر: باد , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه