تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری

تماس حناچی با سردار رحیمی درباره آزادی بازداشت شدگان تجمع اخیر مقابل شهرداری به گزارش گل سپید رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران اعلام نمود: شهردار تهران طی تماس با فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در مورد آزادی بازداشت شدگان گفتگو نمود.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، محمدی رئیس مركز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در تازه ترین توئیت های خود از اتخاذ تصمیمات جدید برای مقابله با پدیده دلخراش حیوان آزاری اطلاع داد و ضمن تشریح آخرین اقدامات و تصمیمات مدیریت شهری پایتخت برای پیشگیری از وقایع دلخراش حیوان آزاری، نوشت: «در نشست مشترك شهردار و رئیس شورای شهر تهران با برخی فعالین محیط زیست در مورد وقایع دلخراش حیوان آزاری تصمیماتی اتخاذ شد:
1- مبحث نظارت بر طرح ساماندهی حیوانات در سطح شهر تهران به جهت رعایت مسائل تخصصی به اداره كل محیط زیست و توسعه پایدار واگذار شد.
2- دفتری در شهرداری تهران با مسئولیت تعدادی از فعالان، پیگیری و نظارت بر جلب حمایت سمن ها در این زمینه را انجام خواهد داد.
3- برای ساماندهی وضعیت فعلی تصمیماتی با حضور مقامات شهرداری دریافت شد كه مدیریت ذیربط پیگیری می نماید.
4- تاكید شد بین فعالان و حامیان واقعی حقوق حیوانات و كسانی كه به دنبال سو استفاده های سیاسی از افكار و احساسات عمومی هستند تفاوت وجود دارد.
5- شهردار تهران طی تماس با فرمانده محترم نیروی انتظامی تهران بزرگ در مورد آزادی بازداشت شدگان گفتگو كرد و امید است شاهد گشایش لازم باشیم.»1398/06/01
01:20:29
5.0 / 5
4231
تگهای خبر: حیوان , دریا , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه