بیرانوندی:

به مطالبات پرستاران پاسخ دهید

به مطالبات پرستاران پاسخ دهید به گزارش گل سپید یك عضو كمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تاكید بر ضرورت اجرایی شدن قانون تعرفه گذاری خدمات اظهار نمود: باید به این مطالبه پرستاران پاسخ داده شود.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، محمد بیرانوندی نماینده مردم خرم آباد در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس در تذكری به وزیر بهداشت اظهار داشت: ضمن سپاس از خدمات شما، باید بگویم پرستاران ۱۳ سال اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات را به انتظار نشسته اند، چه كسی و چه لابی های قدرتمندی اجازه اجرای آنرا نمی دهند؟ با اجرای این قانون به این مطالبه پرستاران پاسخ دهید.
وی ادامه داد: طرح پرابهام قاصدك برخلاف خوش خبری قاصدك برای جامعه پرستاری خوش خبر نیست و هر روز بخشی از دسترنج آنها را پایمال می كند، با حذف این طرح به این بی عدالتی آخر دهید.
بیرانوندی در تذكری به وزیر آموزش و پرورش عنوان كرد: تمام مشمولان تبصره ۱۰ماده ۱۷ب تعیین تكلیف سرنوشت خود را ثانیه شماری می كنند. سزاوار نیست بیشتر از این در عذاب باشند، نزدیك به یك سال منتظر تدوین آئین نامه بودند و چندین ماه است كه در انتظار تنظیم شیوه نامه هستند، هر بار بخشی از آنها به بهانه ای حذف شدند.
1398/09/05
20:41:38
5.0 / 5
4394
تگهای خبر: آب , باد , بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه