وزیر بهداشت خبر داد

افزایش ۱۵ درصدی بودجه وزارت بهداشت در سال ۹۹

افزایش ۱۵ درصدی بودجه وزارت بهداشت در سال ۹۹ گل سپید: وزیر بهداشت از افزایش 15 درصدی بودجه وزارت بهداشت در لایحه بودجه 99 تقدیمی به مجلس آگاهی داد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، دكتر سعید نمكی در حاشیه آیین افتتاح همزمان پروژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشكی سبزوار گفت: كمبود دارویی امروز حدود یك سوم روز مشابه در سال قبل است و در مورد پروژه های عمرانی نیز، ۱۰۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی را در كشور، آماده بهره برداری داریم.

وی ادامه داد: در بودجه سال آینده با عنایتی كه دولت و مجلس به حوزه سلامت دارد، بودجه نسبتا خوبی برای وزارت بهداشت در نظر گرفته شده كه نسبت به سال گذشته، حدود ۱۵ درصد رشد دارد كه در مجلس، تغییراتی خواهدنمود و بعد به تصویب خواهد رسید.

وزیر بهداشت اشاره كرد: سال آینده با عنایت به بودجه ای كه برای وزارت بهداشت در نظر گرفته شده، در حوزه توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات به مردم، مشكل جدی پیش رو نخواهیم داشت.
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، نمكی درانتها تصریح كرد: گام دوم طرح تحول نظام سلامت با تقدم پیشگیری بر درمان و درمان سرپایی بر بستری و ادامه اجرای بعضی از بسته های گره گشای این طرح برای مردم مانند كاهش پرداختی از جیب، ماندگاری تیم پزشكی در مناطق محروم و توسعه زیرساخت ها در مناطق كمتر توسعه یافته و نیز رسیدگی به بیماران خاص و صعب العلاج، با قدرت دنبال می شود.
منبع:

1398/09/19
22:19:41
5.0 / 5
4272
تگهای خبر: بهداشت , خدمات , دانش , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه