یك مسئول خبر داد:

كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی در سیزده بدر

كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی در سیزده بدر به گزارش گل سپید فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور با اشاره به تشدید اقدامات حفاظت از منابع طبیعی و ملی در تعطیلات نوروزی و روز 13 فروردین اظهار داشت: امروز همزمان با روز طبیعت شاهد كاهش حضور مردم در عرصه های طبیعی و محیط های جنگلی هستیم.به گزارش گل سپید به نقل از سایت پلیس سرهنگ علی عباس نژاد با اشاره به متفاوت بودن میزان تردد در محیط های جنگلی و عرصه های طبیعی كشور نسبت به سال قبل به سبب شیوع ویروس كرونا اظهار نمود: برمبنای تدابیر مسئولان به سبب شرایط فعلی تصمیم گرفته شد كه از تردد شهروندان خصوصاً افراد غیربومی به تمامی تفرجگاه ها و جنگل ها در سراسر كشور ممانعت شود كه اقدامات یگان حفاظت از جنگل ها نیز در این راستا دو برابر شد. همكاران ما نیز در تمامی یگان های حفاظت خصوصاً در شمال كشور ماموریت دارند در برای كمك به حفظ سلامت عمومی جامعه از ترددهای بی مورد به جنگل ها و مراتع با هدف تفریح و سرگرمی قاطعانه جلوگیری نمایند.

وی اضافه كرد: با اعمال محدودیت های تردد و رعایت موازین بهداشتی و توجه به سفارش های مسئولان از طرف مردم امروز حضور شهروندان در تمامی این مناطق كاهش شایان توجهی داشته است.

فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اشاره كرد: همچنان از مردم انتظار داریم تا رفع كامل ویروس كرونا ضمن خودداری از هر گونه تجمع انسانی در پارك ها، تفرجگاه ها و جنگل ها و.... در خانه بمانند و با خادمان خود در نیروی انتظامی همین طور سفیران سلامت كه برای كنترل این ویروس در تلاش هستند، همكاری كنند.

منبع:

1399/01/14
14:13:47
5.0 / 5
3314
تگهای خبر: آب , بهداشت , پارك , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه