معاون كل وزارت بهداشت از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز بازدید كرد

معاون كل وزارت بهداشت از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز بازدید كرد به گزارش گل سپید خوزستان معاون كل وزارت بهداشت امروز از مراكز درمانی و بهداشتی اهواز و روند رسیدگی به بیماران مبتلا به كرونا بازدید نمود.دكتر ایرج حریرچی امروز ۴ اردیبهشت ماه از بیمارستان رازی اهواز نخستین بیمارستان قرنطینه شده ویژه مبتلایان به كروناویروس در خوزستان با هدف بررسی روند درمان بیماران كرونایی بازدید كرد.

به گزارش گل سپید به نقل از وبدا خوزستان، ایشان در ادامه ضمن بازدید از بخش های ICU و بخش اورژانس بیمارستان، روند درمان بیماران را بررسی و از تلاش مدافعان سلامت در عرضه خدمات درمانی به بیماران كرونایی قدردانی كرد.

دبیر ستاد ملی مبارزه با كرونا در كشور اظهار نمود: وضعیت خدمات رسانی در بیمارستان رازی اهواز بعنوان بیمارستان معین ویژه درمان بیماران كووید ۱۹ در بخش های مختلف در حد بسیار مطلوب است، ازاین رو انتظار می رود شهروندان با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشت فردی در جهت كاهش و قطع زنجیره انتقال بیماری كرونا در كل كشور با كادر درمان همكاری كنند.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، ایشان در ادامه با رفتن به مركز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته شماره ۵ واقع در منطقه كیان آباد اهواز، از كوشش كادر درمان و بهداشت دانشگاه جندی شاپور اهواز در مبارزه با بیماری كرونا تقدیر و تشكر كرد.
1399/02/04
13:59:38
5.0 / 5
3186
تگهای خبر: آب , باد , بهداشت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه