معاون سازمان محیط زیست:

عزم جدی دولت برای مقابله با زمین خواری

عزم جدی دولت برای مقابله با زمین خواری به گزارش گل سپید معاون سازمان محیط زیست با اشاره به اینكه دولت در مقابله با زمین خواری عزم جدی دارد، اظهار داشت: هزار میلیارد تومان اعتبار برای مدیریت پسماند استان های ساحلی اختصاص یافته است.به گزارش گل سپید به نقل از مهر، احمدرضا لاهیجان زاده امروز در نشست کمیته مدیریت احیا تالاب انزلی با قدردانی از استاندار گیلان به جهت پیگیری های مستمر در جهت تحقق اهداف توسعه محور زیست محیطی، تالاب انزلی و صیانت از آنرا امری مهم خواند.
وی درباره ساماندهی پسماند و پیشگیری از نفوذ آن به چرخه اکولوژیکی بیان نمود: برای سال آتی یک هزار میلیارد تومان با اولویت استان های ساحلی در ارتباط با بحث پسماند در قانون بودجه لحاظ شده است.
لاهیجان زاده به طرح جامع هفت ساله احیا تالاب انزلی اشاره و بر ضرورت پیگیری مستمر دستگاه های اجرایی در رابطه با اجرای آن در جهت تأمین اعتبار و اجرا تاکید و تصریح کرد: برای صندوق ملی محیط زیست، فعالیتهای گسترده ای در نظر گرفته شده که امیدواریم گیلان از این ظرفیت استفاده نماید.
وی ساحل خواری و زمین خواری را همچون معضلاتی خواند که دولت برای مقابله با آنها عزمی جدی دارد.
لاهیجان زاده پایش هوایی تالاب انزلی که برای نخستین بار در کشور در این وسعت به اجرا می رسد را پروژه ای بزرگ و جامع معرفی نمود که اطلاعات حاصل از آن می تواند در برنامه ریزی های کلان تأثیرگذار باشد.


منبع:

1399/06/14
10:57:12
5.0 / 5
2184
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه