نظارت شبانه محیط زیست بر فعالیت واحدهای تولیدی بتن در غرب تهران

نظارت شبانه محیط زیست بر فعالیت واحدهای تولیدی بتن در غرب تهران رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار اظهار داشت:   همزمان با آغاز فصل سردسال و افزایش غلظت آلاینده ها، نظارت و كنترل بر فعالیت واحدهای معدنی و تولید بتن و همینطور بررسی رعایت ملاحظات زیست محیطی در گشت های شبانه این اداره تشدید شد.


به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، شیدا آکار با بیان این خبر اضافه کرد: با عنایت به فعالیت شبانه واحدهای تولید بتن و تردد بونکرهای بتن در شب بدلیل ممنوعیت های تردد در ساعات روز برای خودروی سنگین در شهر تهران و همینطور پیشبینی برای افزایش آلودگی هوا، فعالیت واحدهای بتون و معدنی در حوزه شهرستان شهریار به صورت پیوسته در گشت های روزانه و شبانه محیط زیست رصد می شود.
ایشان در ادامه اظهار داشت: عمده واحدهای بتن شهریار در منطقه سعید آباد شهر باغستان مستقر هستند که در گشت شبانه در انتها هفته گذشته، ۱۸ واحد مورد پایش قرار گرفته و در این بازدیدها موضوعاتی چون آب پاشی محوطه کارگاه و مسیر های تردد کامیون ها، استفاده از غبارگیر در سیلو ها و کنترل آلودگی صوتی از موارد تاکیدی به این واحدها بود.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شهریار همینطور خاطرنشان کرد: در بازدید اخیر یک مورد شکایات مردمی از یکی از واحدهای بتن هم مورد رسیدگی قرار گرفت که موردی از آلودگی زیست محیطی در زمان بازدید توسط کارشناسان مشاهده نشد.

طبق گزارش روابط عمومی محیط زیست استان تهران، آکار در انتها تصریح کرد: مسلما گشت شبانه این اداره به طور مستمر ادامه خواهد داشت و برای موارد تخلفاحتمالی اخطاریه زیست محیطی صادرخواهد شد و در صورت عدم توجه به اخطاریه های صادره، پیگیری لازم از راه مراجع قضایی با تشکیل پرونده قانونی انجام می شود.1399/08/03
23:56:10
5.0 / 5
1523
تگهای خبر: آب , آلودگی , باد , باغ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه