هوای قابل قبول تهران طی امروز

هوای قابل قبول تهران طی امروز بر طبق اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان در محدوده قابل قبول است این در حالیست كه كیفیت هوای طی 24 ساعت گذشته ناسالم برای گروه های حساس بود.به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، بنا بر پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در اولین ساعات امروز (۲۱ آبان ماه) با افزایش ترافیک صبحگاهی و عدم وزش باد مؤثر طی ساعات گذشته کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

به تدریج طی روز با رشد ناپایداری جوی و احتمال بارش پراکنده در بعضی ساعات بعدازظهر شرایط مناسب جهت تجمع آلاینده ها فراهم می شود که می تواند سبب بهبود کیفیت هوا شود. افزایش تندی باد در اواخر وقت موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد بدین سبب باوجود ترافیک شامگاهی کیفیت هوای پایتخت در محدوده قابل قبول قرار خواهد گرفت.

با کاهش تندی باد تا بامداد فردا (۲۲ آبان ماه) و با آغاز تردد خودرو ها بر غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزوده خواهد شد بدین سبب برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس در بعضی مناطق پرتردد دور از انتظار نخواهد بود.

طی روز افزایش ناپایداری همراه با کاهش دما، رشد ابر و گاهی بارش باران تا حدودی موجب پراکندگی آلاینده ها خواهد شد همین طور پیش بینی می شود در ساعات پایانی فردا (۲۲ آبان ماه) کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت قابل قبول قرار بگیرد که ناشی از حاکمیت ناپایداری جوی و وزش باد مؤثر است.

به گزارش گل سپید به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۰۱ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۳ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.
1399/08/21
14:03:07
5.0 / 5
1218
تگهای خبر: آب , باد , بارش , تردد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
گل سپید
golesepid.ir - حقوق مادی و معنوی سایت گل سپید محفوظ است

گل سپید

گل و گیاه